Naujienos 71
Žaidimas By wapas
Labas vakaras, nusprendžiau uždaryti žaidimą kol atsiras daugiau laiko atnaujinimams daryti ir daug ką pakeisti žaidime, kad žaidimas būtų sunkesnis ir nereiktų kiekvieną dieną vis kažko pridėjinėti. Labai atsiprašau žaidėjų tų, kurie atėjo čia normaliai pažaisti, tiesiog pati pradžia yra sunkiausia, kadangi viską reik subalansuoti, galvojau pasunkinau žaidimą, o pasirodo dar reikėjo padirbėti daugiau.
(Lapkričio 10 d., 22:36)
Future planeta By wapas
Nuo šiol į future planetą galėsite patekti dvejais būdais: senas būdas (mikcroschemos, kiborgu pultai ir lygis) ir su nauju būdu (kreditais ir lygiu).
(Lapkričio 6 d., 20:02)
Užblokavimas By wapas
Nuo šiol moderatoriai galės daug greičiau užbaninti žaidėją, funkciją galės rasti nuėjus į žaidėjo informaciją ir paspaudus "užbaninti žaidėją"
(Lapkričio 6 d., 18:43)
Aukciono logai By wapas
Sutvarkyti Aukciono logai, seniau loguose nerodė nei iš ko pirko prekę, nei kokį daiktą nusipirko, nei kokią valiutą mokėjo, dabar viską aiškiai rašys. Papildžiau aukciono logą taip pat kaip ir pervedimų logą, galės taip pat vartotojo vardą įrašyti loge, jog galėtų greičiau suieškoti tai ko reikia. Įdėjau aukciono logą į moderatoriaus meniu.
(Lapkričio 6 d., 18:32)
Pervedimų logai By wapas
Į mod cp įdėti pervedimų logai, taip pat jie patobulinti, nuo šiol moderatorius nuėjęs į pervedimų logus jei norės galės įrašyti žaidėjo nick ir išmes 20 paskutinių pervedimo logų su tuo žaidėju, kad būtų patogiau multi acc ieškoti.
(Lapkričio 6 d., 18:03)
Susijungimas By wapas
Ištaisyta klaida susijungiant, nuo šiol žaidėjas su savimi negalės susijungti!
(Lapkričio 4 d., 16:36)
Žaidimo administracija By wapas
Sutvarkyta žaidimo administracijoje vipų rodymas, nuo šiol rodys kas turi 1, 2 ir 3 lygio vipus.
(Lapkričio 4 d., 16:22)
3 vip lygis By wapas
Sukurtas 3 vip lygis, kaina: 350 kreditų. Jame bus daugiau vip sagų, aurų, bei kovojant prieš kovotojus mes 6x daugiau exp ir pinigų iš kovų nei įprastai.
(Lapkričio 1 d., 19:01)
gravitacijos kambarys By wapas
Atliktas pasiūlymas! Gravitacijos kambaryje pridėta daugiau treniruočių nuo didesnio lygio, taip pat padariau jog mestų tik geriausią treniruotę pagal jūsų lygį, kad nepaspaustumėte ant prastesnio varianto.
(Lapkričio 1 d., 14:59)
Prekės By wapas
Atliktas pasiūlymas! Padaryta jog užsakymuose eitų užsakyti 10 prekių vienam žaidėjui, o aukcijone taip pat limitą pakėliau iki 10 prekių!
(Lapkričio 1 d., 14:42)
[1][2][3]...[8]
Į Pradžia
©WAPAS